Корзина
28 отзывов
+380332723009
+380332723009
+380504382215
+380673326531
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Офісне Мишеня
Корзина

Пісок ,не як матеріал,а як інструмент?

Пісок ,не як матеріал,а як інструмент?

Трішки згодом нам у школі детально на уроках спробують розповісти про властивості піску та його використання.Проте використовується пісок  також і психологами в роботі з так званими "тривожними" дітьми,і не тільки. Цікаво,що у організмі людини також є пісок ,але масова частка його у крові та плазмі  людини становить 0,001%. Отже ,цей цікавий матеріал людина не лише використовує,а і має у власному організмі! Особливо зручно працювати з піском  ,використовуючи допоміжні аксесуари,як от столики чи планшети для малювання піском. Їх можна зробити і власноруч,але є і виробники ,які ретельно підходять до виготовлення столиків,аби вони були максимально надійні,безпечні, красиві та функціональні. В нашому асортименті є столики з натурального дерева(вільха та ясен),які віднедавна ще й доукомплектовані магнітно-маркерно-крейдовими кришками,які не лише захищають столики(планшети) ,коли вони у стані"спокою" ,від попадання сторонніх приедметів.Ці кришки також можуть і використовуватись самостійно,в якості дошок для малювання(навчання).Малювання піском - не лише цікаве заняття,а корисне,адже розвиває дрібну моторику,розвиває взаємодію лівої і правої півкулі головного мозку,розвиває просторову орієнтацію та і просто -  спільне малювання батьків і дітей зближує їх між собою,а це теж дуже вагомий плюс.

 

Другие статьи
  • День довкілля - це і про канцтовари теж...
    День довкілля - це і про канцтовари теж...
    Довкілля - це не лише те ,що навколо .А це і те ,що ми транслюємо НАВКОЛО себе.
  • З Вербною неділею вітає Офісне Мишеня!
    З Вербною неділею вітає Офісне Мишеня!
    Згадалось,що з дитинства сільського ,просто "всотані" повір’я та розповіді про чудодійну силу верби: - як вперше навесні виганяли корів на пасовисько, то конче свяченою вербою — «щоб нечисть не чіплялася до тварин». Більше того, викидали гілля свяченої верби надвір ,під час граду — «щоб град зупинився». Вербу також застосовували ,коли хворіли люди або тварини